| Padurariu_Stefania-Georgiana_1994 a întrebat:

Nu mai am spatiu liber in local disk C si ma intrebam daca pot arhiva Programe files sau alt fisier din el, afecteaza cu ceva programele?

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Da, poti sa arhivezi program files si sa nu iti mai mearga nici un program!

Sterge toate prostiile din C.
Du-te in control panel si dezinstaleaza toate programele/jocurile ce nu le mai folosesti sau pe care le-ai sters dar inca se afla acolo!
Tot ce e pe desktop mananca spatiu din C. Daca ai fisiere mare pe desktop, muta-le in alta partitie!

| Padurariu_Stefania-Georgiana_1994 explică (pentru PanaceuUniversal):

Am uitat sa specific ca nu am niciun joc instalat in C sau alte programe aiurea sau fisiere aiurea pe desktop..pe desktop am un shortcut din D unde tin toate "prostiile" ..deci..cum mai pot obtine spatiu liber? in afara de cleanup