| Rebe97 a întrebat:

As dori o aerograma(sau un fel de schema) cu angajati pe sectoare la noi in tara daca se poate!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Aerograma?--- asta, inseamna scrisoare prin posta aeriana! Presupun cam ce vrei iar schema se numeste organigrama. Intra aici http://www.google.com/imghp?hl=ro si fa o cautare tastand " organigrama " --- gasesti organigrame de hoteluri, farmacii, restaurante etc.

| DrPinyada a răspuns:

Scuze, nu am reusit sa iti creez o aerograma, deoarece niste agenti nazisti au bombardat liniile telegrafice inainte sa apuc sa trimit mesajul, Cu toate acestea, pentru a recrea senzatia, iti trimit acelasi mesaj prin intermediul TPU:
,,,,,/,,,,,,//, //,, ///,,,,,/