| iubiticalove22 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi cumpar o Tableta Allview SCity Life SuperSlim cu procesor Cortex A9 Dual-Core 1. 50GHz, 7", 512MB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.1 Jelly Bean, Black ce parere aveti adica cat de buna credeti ca este pretul este de 160 lei

Răspuns Câştigător
| Ene_Mihnea_1982 a răspuns:

Eu am aceasta tableta si sunt super multumit. eu zic ca este mai buna decat o tableta de la Apple

3 răspunsuri:
| YouLossed a răspuns:

Tu glumesti cu 160 de lei,,, te costa vreo 5-6 milioane.

| ProCyberbully a răspuns:

Nu stiu unde poti sa gasesti asa ceva cu 160 de lei. E mult prea ieftin la ce specificatii are.

| ProCyberbully a răspuns:

E mult prea putin 160 de lei la ce specificatii are.