| maryangelll a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre Colegiul National Banatean din Timisoara? Este adevarat ca acolo sunt doar copii de bani gata iar notele nu se iau pe merit? As fi interesata fiindca m-am inscris acolo la sectia matematica informatica. Vreau sa urmez mai departe o facultate din strainatate si vreau sa stiu daca sunt cu adevarat profesori competenti acolo sau este doar renumele de acest liceu. Astept pareri sincere de la cei care sunt acolo si stiu despre ce vorbesc. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Yony_Yon_1976 a răspuns:

Nu conteaza conteaza ce a.ti auzit pe la,, colturi'', un renume nu se castiga usor, ci doar prin munca de calitate! In ce priveste competenta profesorilor, mai depinde si de bagajul de cunostinte cu care vine elevul in liceu si astfel succesul e garantat indiferent de liceul la care ve.ti opta! Succes!