| Pikachu12345 a întrebat:

as vrea si eu mai multe idei de a face ceva in timpul liber! De exemplu un hobbi! Funda.

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Pentru a-ti recomanda un hobby trebuie sa stim mai multe lucruri despre tine.Esti meticulos? Ai rabdare? Te plictisesti repede? Esti impulsiv? Manifesti interes pentru vreo stiinta sau arta, pentru vreo activitate fizica? Ai vreun talent?

2 răspunsuri:
| ILoveMusic25 a răspuns:

Pai poti iesi cu prietenii sau sa iei lectii de dans big grin... sau numai stiu laughing

| Pikachu12345 explică (pentru mira):

Pai... Sunt fata, ma numesc Claudia! Imi place sa pictez, sa fac sport, sa ma uit la televizor... Sa ies mai ales la aer liber. Si imi place sa-mi petrec timpul pintre haine.