| Yotusirestu a întrebat:

Buna:*...As vrea si eu niste idei de lucruri facute in timpul liber:*happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fiona232 a răspuns:

Citesti o carte te joci jocuri te uiti la un film

| Theoryofabook a răspuns:

Ai putea sa faci origami 3d sau bratarile prieteniei sau sa citesti carti, ceva de genu

| Haney a răspuns:

Jocate jocuri online ca si IMVU sau citeste, iesi la un film cu prieteni, deseneaza...

| Dyannax a răspuns:

Ai putea sa iesi la film, sa mergi in parc(sa te plimbi), sa canti la un instrument, sa profiti de zilele insorite

| iubiticalove22 a răspuns:

Uita-te la film, citeste o carte, fa-ti un cahiet cu desene, chiamati prietena su prietenul si uitati-va l un film interesant, date cu rolele(bicicleta sau altele), plimbate prin oras cu prieteni si sunt multe altele, gandeste-te doar la ce iti place happy