| SpigiBb a întrebat:

azi mi=am bagat windows xp professional dar treaba este ca nu gasesc nici un driver pentru placa videostraight face am descarcat multe dar niciuna nu e buna stiti careva cum pot rezolva asta? de unde pot descarca un driver bun? va rog

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce placa video ai?

| al3xander a răspuns:

Foloseste http://download.drp.su/DRPSu13-Lite.exe ca sa-ti gasesti driver-ul la placa video si sa-l instalezi.

| RadikalGamer a răspuns:

Spune dacă ai PC sau Laptop. Dacă ești pe PC caută pe site-ul plăcii video (dacă e dedicată) sau dacă ai CD-ul plăcii de bază (dacă e integrată).

La laptop de obicei o găsești pe site-ul producătorului de laptop (Asus, Toshiba...). Acolo selectezi ce driver dorești pentru ce Windows vrei. E destul de simplu big grin

| SpigiBb explică:

Am laptop fujitsu Siemens happy

| darksamxxx a răspuns:

Poti fi mai specific ce placa ai?