| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cand apare Sony Xperia Z2 as dori sa il achizitionez. Ce spuneti se merita?

Răspuns Câştigător
| Teo1236453 a răspuns:

Parerea mea este ca se merita mai mult Xperia decat S5 deoarece mie mi se pare mai atragator xperia decat S5 care e aproape identic cu S3 si S4...Plus ca xperia are 3GB RAM si S5 2GB.Cel putin pentru mine ramul e foarte important..Deci mai bine xperia.

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Sony a lansat la MWC 2014 Xperia Z2, noul vârf de gamă rezistent la apă, potrivit comunicatului remis „Adevărul". Sony Xperia Z2 este cel mai nou telefon din gama Z de la Sony şi va fi disponibil la nivel global începând cu martie 2014. Are un ecran de 5, 2 inci full HD Triluminos cu tehnologie Live Colour LED şi X-Reality for mobile, tehnologia Digital Noise Cancelling pentru anularea sunetelor de fundal, procesor Snapdragon 801 şi 3GB de memorie RAM. Telefonul are o grosime de 8, 2 mm, 4G şi foloseşte o baterie de 3.200 mAh.

Citeste mai mult: adev.ro/n1hxk8

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Mai vezi pe aici daca merita:

http://www.gadget.ro/......cificatii/

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Samsung GALAXY S5!

| anonim_4396 explică (pentru stlucian):

Galaxy s5 e o prostie de telefon

| stlucian a răspuns (pentru anonim_4396):

S4 am vrut sa scriu dar oricum reclama sufletul comertului. big grin

| Trebla a răspuns:

Galaxy S5 nu a schimbat aproape nimic de la celelalte.(adica nu a prea evoluat)