| PeacEx333 a întrebat:

Cand ma suna cineva [ pe mobil ], imi zice ca se aude o melodie ciudata. dar nu e ton de asteptare, habar nu am ce e. Cum scap de ea?

Răspuns Câştigător
| Consultanta2012 a răspuns:

Ia legatura cu departamentul de relatii cu clientii al retelei din care faci parte si explica-le problema, iar ei o vor remedia. Daca nu ai serviciul "Ton de asteptare" activ e posibil sa fie o eroare sau sa fie un ton de atentionare ca numarul tau este portat in alta retea (daca e portat).

Iata numere utile:
Vodafone: *222
Orange: 444 sau 411
Cosmote: 1234.

Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos! Numai bine! FUNDA?