| DyaNa1337 a întrebat:

caut un joc, ii stiu numele, este vechi, am si link de youtube cu jocul, insa problema mea este, ca nu gasesc nicaeri un link de download la jocul pe care-l caut, am cautat pe google insa pe primele 2 pagini intr-adevar gasesti link d download cu numele jocului insa nu e cel pe care-l caut.Jocul se numeste Lode Runner, uitati aici cum este: http://www.youtube.com/watch?v=pOFMWUytG0o eu pe acesta il caut, nu alta versiunea, care arata diferit, si nu-l gasesc nicaeri, are cineva jocul sau un link corect de download la jocul ala? ofer funda, mc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca ai linkul de download in josul paginii http://games7games.blogspot.com/2009/08/lode-runner.html Succes!

3 răspunsuri:
| DyaNa1337 explică:

@Xcel9 ce mi-ai dat tu acolo e lode runner 2, eu caut lode runner 1, daca nu te pricepi numai lasa commenturi aiurea ca esti penibil
multe linkuri pe google au numele de lode runner 1, insa e alt joc, eu il caut pe cel din clip, exact ala!

| DyaNa1337 explică:

Nu e nici ala l-am incercat happy este ca un lode runner insa nu e cel ca in clip, este mult mai panarama sad