| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... ce mai faceti,?
Cum poti iesi dintr-o incurcatura?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cum ai intrat în el?
Caută în interiorul lui unde ai grești și repară sau suporți consecințele.
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

Depinde in ce incurcatura te-ai bagat...

| Aditzu1988 a răspuns:

Mintind happy glumesc. Fii ceva mai concisa

| afrodita3333 a răspuns:

Buna si tie, eu fac Bine laughing Poti iesi dintr-o incurcatura analizand foarte bine situatie ca si cum nu ar fi problema ta si ar fi a altuie big grin

| victtor a răspuns:

Depinde din ce incurcatura, daca zici ce sa int, poate o sa fii ajutata

| CosminHaarp a răspuns:

Pai. depinde ce incurcatura big grin

| Alinutaaaalina a răspuns:

Depinde ce fel de incurcatura, da detalii si iti spunem.

| EllaBååå a răspuns:

Nu am mintit. in legatura cu fapul ca imi e rau si. parintii mei nu ma cred. dar nu am fost cu el cand s-a intamplat ci am fost intr-o tabara. deci ei nu m-au vazut... si nu ma cred... m-au certat.ce sa fac?

| anny09 a răspuns:

Si vrei sa ghicim despre ce e vb?

| davidromankirs a răspuns:

Trebuie sa iesi din icurcatura ca de exemplu: sati ceri scuze pentru ce ai facut