| andreeam0102 a întrebat:

Cum imi pot schimba culoara a meniului de jos la Windows 7?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Buna!
Dai click dreapta pe ecran, apoi dai click pe Personalizare/Properties.
Iti va aparea o caseta (Display Properties) si in susul ei scrie : Themes, Desktop, Screen Saver, Appearance si Settings. Tu dai click pe Appearance si de acolo alegi cum sa arate bara de jos. Uita-te la toate variantele si alege ce-ti place! Sper ca ai inteles happy

3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Trebuie sa schimbi tema.
Click dreapta pe desktop>personalizare

| SuicideSilence a răspuns:

Click dreapte pe desktop -> personalize -> window color -> alegi de acolo o culoare, reglezi intensitatea -> save changes

| LeMe a răspuns:

Buna andreeam0102! dai clic dreapta si dai pe personalizari apoi acolo iti apare jos culoarea ferestrei si da pe ala! Sper ca ti-am fost de folos!