| adri16 a întrebat:

cum pot dezactiva casuta vocala de la o cartela orange?

Răspuns Câştigător
| PetroKida a răspuns:

Deci. ai 2 optiuni.
eu ti-o spun pe cea mai usoarabatting eyelashes
Formezi *100#... apoi.
La ramura Servicii.
Apoi. Mesageria vocala
Si acolo iti apare daca este activa sau inactiva.
si daca este activa. Iti apare sa o dezactizvezi:*!

Sper ca ti-am fost de ajutor :*!

Funda?:Xbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

Nu conteaza ce cartela e... dai la setari -->setari apelare -->casuta vocala --> on/off --> si dai pe off... bafta tongue

| helper7603 a răspuns:

Poti dezactiva la *100#, la contul meu ai casuta vocala si dezactivare, sau ceva de genul asta happy

| agirll a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa suni au cand vroiam sa imi dezactivez o optiune sunam daca suni sigur iti vor spune ei ce trebuie sa face FUNDA?happy

| bejenariu a răspuns:

Suni la *100# dai sevicii mesagerie vocala dezactivare si gatawinking

| albinutza_3537 a răspuns:

Pai te duci la *100# si ai ramura 6 si cauti undeva si scrie dezactivare casunat vocala si vezi acolo