| Rallu a întrebat:

Cum pot sterge virusii daca am Avira AntiVir Personal?

Răspuns Câştigător
| mugurel021978 a răspuns:

Eu iti recomand avast daca nu iti permiti un antivirus cu licenta si ai sistem de operare pe 32 de biti. asa ca dupa ca instalezi Kaspersky, il dezinstalezi si pe asta si pui avasat big grin

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pai daca ti-i scaneaza poate ti-i si sterge automat, nu stiu, eu sugerez sa incerci sa dai click dreapta pe hard, scan si cred ca -i sterge automat, daca nuh, fa las fel cum ti-am zis, dar dezinstaleaza avira si instaleaza kaspersky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca alt antivirus ca de exemplu eset nod antivirus