| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Daca valoarea coletului nu este scrisa pe aviz, este vreo problema? Am primit avizul cu valoarea coeltului netrecuta pe el, stiu ce suma sa platesc, dar va fi o problema la posta cand voi merge sa-l ridic? Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe aviz nu se trece neaparat valoarea coletului, acesta doar te instiinteaza ca a sosit coletul si sa mergi sa-l ridici. Valoarea coletului este trecuta pe mandatul postal care il insoteste.

1 răspuns:
| alincristianbobo a răspuns:

Nu este nici o problema