| Geica_Nicoll_1988 a întrebat:

de unde pot descarca un office 2003, va multumesc

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Intri pe google, dai o cautare si vezi ce iese. Si daca dupa ce il descarci iti spune ca trebuie activat iti iei si Office Toolkit, o aplicatie pe care o gasesti tot pe google si cu ajutorul ei iti activezi Office-ul. Daca nu stii cum sa folosesti Office Toolkit, intri pe youtube si dai search. Sunt acolo niste videoclipuri care te pot ajuta. Stiu, pentru ca si eu am facut treaba asta in urma cu un an si-mi merge Office-ul foarte bine. Funda?

1 răspuns:
| Geo235 a răspuns:

Vrei sa iti descarci pe telefon? Daca da, atunci cauta pe Google Play, dar te anunt ca nu e prea bun