| Addaa1998 a întrebat:

Deci s-a schimbat ceva pe youtube dar intrebarea mea este cum pot sa verific daca am comentarii noi pe youtube,adica la comentariile pe care le-am dat,filmulete,mesaje primite,etc! Please TPU, pas cu pas
Funda raspunsului care ma ajuta pas cu pas

1 răspuns:
| Pichul a răspuns:

Deci.dai click pe contul meu la you tube sus in stanha.si...dai la vidioclipurile mele(videos).si acolo ati apar ce videoclipuri ai puse... dupa scrie acolo in stanga fiecarui video "views" si "Comments".la coments ati apare cate comentarii ai.dai click pe video si jos is comentariile