| anonim_4396 a întrebat:

Cum nai** gasesc mesajele primite la Youtube, afurisitii au schimbat interfata si nu mai arata mesajele primite de la comentarii, de cand au schimbat nu mai apare nici un mesaj unde gasesc mesajele pe noua interfata enervanta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În dreapta sus scrie numele canalului de youtube. Lângă nume este o săgeată. Apeşi pe ea şi îţi apare asta:
http://img22.imageshack.us/img22/6361/99122656.png
Acolo trebuie să fie.

| TocilaCristian a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dat pe setari youtube si am dat inbox si am gasit in sfarsit mersi de ajutor

| VlogDinMers a răspuns:

Click pe numele la channel (in dreapta sus) ->Analytics ->Inbox. Bafta daca vrei sa arunci un ochi pe channelul meu cauta VlogDinMers. Craciun Fericit!