| AndreeaDeea98 a întrebat:

Fiecare telefon are cate un cod de decodare. Am un Samsung GT C 3330! Daca stiti codul de decodare va rog sa mi-l dati si mie! PS telefonul este cumparat din alta tara si vreau sa il decodez la noi in Romania azi!(si azi nu e deschis la nici un magazin de telefoane la mine in oras) Dau fundoi!

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Mai Deea Andreea, nu este chiar asa simplissimo cum crezi tu, in primul rand trebuie sa stii imei-ul telef tau apoi cu un progr de calculat coduri iti deblochezi jucaria. Uneori merge, alteori nu.Bafta

| Eduard_Onea_1991 a răspuns:

Http://decodaritelefon.blogspot.ro/2013/06/deblocare-samsung.html decodare Samsung! Vreau funda daca raspunsul meu e bun pentru tine!