| 1123152525 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat iphone si mi-am loat cartela cu 9 euro cu extraoptiunea internet cu 250 mb dar nu pot sa intru pe net de ce?
Si tot primesc mesaje cu ( Creditul existent nu este suficient pentru a trimite mesajul)
desi eu nu trimit nici un mesaj. si in plus dupa ce imi tot zicea asa am trimis unul dar a mers ce are! Este 4
Funda!

Răspuns Câştigător
| Fisstic a răspuns:

In primul rand viteza sau capacitatea internetului[cum vrei sa ii spui] trebuie sa fie mult mai mare.Eu am avut cu 500 mb si nu era conexiunea sau conectarea la internet deloc buna.
Asa. Faza cu mesajul "Creditul existent nu este suficient pentru a trimite mesajul"chatterbox mai patesc si eu.La mine si-a revenit de la sine.Insa cea ce ma surprinde este ca ai spui ca nu trimiti nici un sms insa primesti faza aia.thinking sincera nu stiu insa cu interentul ti-am spus.Incearca cu viteza mai mare! Cel putin iPhoneului ii trebuie. funda?happy

1 răspuns:
| 1123152525 explică (pentru Fisstic):

Am 250mb