| OaNNa_1969 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune va rog daca ma suna cineva din italia si sunt pe Vodafone imi ia credit?

5 răspunsuri:
| Traian a răspuns:

Nu iti ia pentru ca el te suna deci acea persoana care te suna suporta costurile

| RANGE a răspuns:

Nu tie nu iti ia

| jucaria a răspuns:

Ii ia la cel din Italia

| YannyAlmounte96 a răspuns:

Iti ia mai pentru ca cand e in Italia trebuie sa ai roaming activ si atunci va ia la amandoi dar daca are cartela italiana nu-i ia decat lui

| thebluebird1 a răspuns:

Nu numai ca nu platesti nimic, dar poti primi chiar si minute gratuite daca te suna des.