| davidut1992 a întrebat:

Buna TPU intrebarea mea este. daca ai cumparat o cartela Vodafone reincarcabila de 5 euro... si am razuit codu dar nu l-am folosit o mai pot schimba pe una de Vodafone? la acel maga\zin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate schimba pentru ca in primul rand ai rupt folia in care era cartela. A devenit un produs cu ambalajul desigilat si din acest motiv nu ti-o mai schimba nimeni. Cui sa o mai vanda? Tu ai cumpara o cartela desigilata? Nu ti-ar ridica semne de intrebare? Dar sa mai vezi ca are si codul razuit? Ce intrebare pui, zau asa.

6 răspunsuri:
| RokKzis a răspuns:

Nu sad)

| davidut1992 explică:

Pe una de cosmotelaughing>.:l scuzatilaughing

| davidut1992 explică:

Pai nu poate proba?:l

| 97CaRmEn97 a răspuns:

Eu cred ca nu. Va crede ca ai folosit deja codul! Pune-te in situatia vanzatorului/vanzatoarei : tu ai primi acea cartela?

| monica_8098 a răspuns:

Nu cred. Nu o sa te creada.

| klu90 a răspuns:

Nu, odata razuit nu il mai primesc inapoi, incearca sa il dai la un prieten