| Luci88 a întrebat:

La un Laptop Asus Z92R, merge un incarcator de la Laptop Samsung S530? Va multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Sa cumperi de la magazinul de calculatoare si laptopuri un incarcator exact la fel pentru laptopul tau Asus Z92R,dar arata vanzatorului incarcator defect! Nu te lua dupa ureche ce spun altii si sa folosesti incarcatorul de la alt laptop, pot fi si serii diferite!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, daca are aceeasi tensiune, aceeasi mufa si macar intensitatea minima necesara.