| PastramăDeElefant a întrebat:

nu-mi mai merge yahoo messenger imi puteti da alte exemple de messenger pe care sa mearga si yahoo. URGENT.

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Ai prins raspunsul? e mai jos...
am patit si eu. si m-am chinuit degeaba cu alte mesuri...
pana la urma tot schimbarea windows-ului a rezolvat problema.
daca nu ai chef de reinstalare win. este nimbuzz-ul sau m.yahoo.com.
ai mai multe variante...
bafta

12 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Daca ai messu instalat si nu ti se conecteaza... ar cam trebui sa reinstalezi sistemul de operare si un antivirus. apoi scapi de probleme.

| PastramăDeElefant explică (pentru eandopuncttk):

La asta m-am gandit si eu

| PastramăDeElefant explică (pentru eandopuncttk):

Deci imi merge sa ma conectez... nu vad ce scriu cand vorbesc cu cineva si nu vad ce a scris acea persoana...va rog ajutati-ma

| eandopuncttk a răspuns (pentru PastramăDeElefant):

Si mai e o faza. atunci cand se conecteaza si scrii cuiva sau acel cineva iti scrie ceva tie si nu vezi. singura soltie e windows instalat si cu antivirusanki happy
adica... nu are rost sa iti dezinstalezi mesu care il ai instalat acum ca sa instalazi altul, sau alta versiune (mai nou sau mai vechi) ca tot nu o sa iti mearga

| PastramăDeElefant explică (pentru eandopuncttk):

Windowsul nu vreau sal reinstalez nu are nici o luna de la ultima instalare, antivirus am (norton security online)... deci am sa ma chinui cu meebo(nu-i nimic si asa ca stateam din an in pasti pe mess (mai mult pe facebook)

| PastramăDeElefant explică (pentru eandopuncttk):

Oare din ce cauza s-a stricat messu (REPET! merge sa ma conectez dar cand vorbesc cu cineva eu nu vad ce am scris eu si nici ce a scris acea persoana

| eandopuncttk a răspuns (pentru PastramăDeElefant):

Din cauza unui virus,,,
norton security online? nici nu am auzit de el laughing eu folosesc avast ala free si nu am treaba

| eandopuncttk a răspuns (pentru PastramăDeElefant):

Ai prins raspunsul? e mai jos...
am patit si eu. si m-am chinuit degeaba cu alte mesuri...
pana la urma tot schimbarea windows-ului a rezolvat problema.
daca nu ai chef de reinstalare win. este nimbuzz-ul sau m.yahoo.com.
ai mai multe variante...
bafta

| EmanuelThN a răspuns:

8 iti va merge q siguranta daca ai windows xp sp1 daca ai alt tip de winows recomand 11.5 funda?

| ancutzzza a răspuns:

Yahoo messenger 11.este foarte bun.cauta'l si tu. funda?:X

| Mădăras_Cristi_Antonio_1994 a răspuns:

Am scris cv in bara de start apoi run pentru yahoo messenger 11 si nu imi merge yahoo messenger 10. nu stiu ce as putea face sa mearga din nou yahoo messenger 10?