| Dobrogea a întrebat:

Buna TPU!
Pentru cunoscători:
Deci nu știu în ce sector dar vreau să îmi iau un apartament in București dar asta mai in viitor nu chiar acum.
Dar aș vrea site-uri cu prețuri la apartamente, 2 camere. Buget cam până la 70.000.euro.
Dar până atunci ideea e să vin în București și să stau în chirie, site-uri cu chirii știți? Dar nu cu agenți că nu sunt băiat care flutură banii, sunt păstrător dar nu zgârcit. Când am chirie vreau să merg la cursuri de Engleză, începând cu nivel B1-B2, unde aș putea face știți?
Sau siteuri unde să mă uit? Mulțumesc anticipat.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita te la imobiliare.ro. Sau HomeZZ.ro. Eu pe imobiliare mi am găsit. Evita militari pentru ca e departe de centru și mijloace de transport. Evita Rahova, Ferentari chiar și drumul taberei e cam periculos.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma soro daca si Drumul Taberei e periculos pai la mine in Colentina sau Baicului e lux atunci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Atunci fugi la drumul taberei ca s-a făcut metrouhappy

| sierra1 a răspuns:

Intră pe olx sunt mii de apartamente!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olx.

| Simpatic a răspuns:

Nu ai bani dar visezi la cumparat apartament in Bucuresti, cam asa sunt romanii, mai si spuneti pentru cunoscatori, voi sunteti cunoscatorii.

| Zuzu1991 a răspuns:

Cu 70mii de euro nu iti iei apartament cu 2 camere decat pe la colturi sau cartiere rau famate
dar, daca ai destula rabdare si freci paginile cu oferte sau iti gasesti o firma de imobiliare, s-ar putea sa gasesti pana la urma un chilipir, sunt foarte rare dar nu imposibile