| andreeaalexandra16 a întrebat:

Buna tup caut un apartament cu 2 camere sa il inchiriez in Bucuresti prin zona dorbanti ca acolo e o scoală la care voi merge la parter sau etajul 1 cam pana in luna martie vreau sa găsesc ceva bugetul care dispun pentru chirie e maxim 1000 de lei stiti pe cineva?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La bugetul pe care-l ai tu, poti gasi doar in provincie, pentru ca in Bucuresti, mai ales zona Dorobanti, chiriile sunt intre 350 euro si 1000 euro pe luna (adica: de la 1, 600 lei la 4.500 lei pe luna).
Uite aici:
https://www.imobiliare.ro/....../dorobanti

suntserios
| suntserios a răspuns:

1000 lei in Dorobanti si 2 camere? serios?

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Putin probabil sa gasesti, e o zona scumpa si nici oferta potentiala nu e mare. Sunt in spate, pe partea dreapta a caii Dorobanti cum mergi de la intersectia cu Sos. Stefan cel Mare spre Piata Dorobanti niste blocuri de confort 2, doar acolo ai avea ceva sanse sa gasesti ceea ce cauti.