| Constantinescu_Alex_1998 a întrebat:

Va salut! Vreau si eu apartament in Bucuresti pe langa metrou pana in 70.000 de euro cu 3 camere, 2 balcoane 2 bai. As gasi? Dau funda!

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vezi pe olx - și nu dai funda, dai banii la vânzător dacă-l găsești (70.000 de euro cu 3 camere, 2 balcoane 2 bai,,, apropo, nu ai spus cum ai vrea orientarea și etajul)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu gasesti la banii astia, sau scumpit mult, gasesti in afara Bucurestiului la blocuri nou facute dar acele sunt proaste, instalatii proaste si nu merita banii aceste blocuri nou construite, alea la primul cutremur cad.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 3 camere nu exista 2 bai, doar 2 balcoane, 2 bai gasesti la 4 camere.

| LittlePoppy a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Majoritatea apartamentelor cu 3 camere au doua bai. Cele noi se fac cu o baie. Balcoane... mai putin.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LittlePoppy):

Nu toate au doua bai, ma refer la apartamente cu 3 camere facute in anii 70 alea nu au 2 bai, poate astea noi sa fie cu doua băi.

| LittlePoppy a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu le stiu pe alea vechi cu doua bai. Nu toate, dar 90% au.

| alina2k18 a răspuns:

Doar in Iffov gasesti la banii astia deci fara metrouwinking

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt 2 bai si la 3 camere. Cineva si-a achizitionat unul in constructie la 15 minute de Unirii, 84 m.p. la etajul 8, cu 3 camere, 2 bai la un pret de 70.000 euro, plus 130.000. laughing tot euro.

| blairelovesmusic a răspuns:

Esti cumva ruda cu Gigi Becali? laughing

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Eeeee, dacă vrei tu...

| FantasyBoy a răspuns:

In Popesti Leordeni, apoi in zona statiei de metrou Pacii, Nicolae Teclu, ai ceva sanse.