| soryn107 a întrebat:

recent mi-am programat pcul sa se inchida daca este in inactivitate 30 minute, mentionez ca l-am programat din pc din control panel sau ceva pe acollo fara alt program! Nu stiu sa il fac sa nu se mai inchida sa resetez. nu mai stiu exact de unde l-am setat [windows 7] multumesc

1 răspuns:
| florin1979 a răspuns:

Click dreapta pe "my computer" apoi "proprietati". in stanga jos ai "instrumente si informatii despre performanta". da click acolo, apoi mai sus, tot in stanga ai "reglari setari alimentare". bifeaza "echilibrat" si da pe "modificare setari plan". si setezi acolo timpul care il doresti tongue