| edy45svmag a întrebat:

Site-ul Brainly este gratis? funda!

8 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, da site-ul este gratis! Totul se bazeaza prin intermediul unor puncte pe care le obtii cand oferi raspunsuri si ajuti pe cineva la o tema.

| MariaDN2002 a răspuns:

Da,este gratis

| Creaatzaa a răspuns:

Dada.

| ProMV a răspuns:

Da, este gratis, primesti raspuns foarte rapid, deci nu e o problema, e chiar foarte bun, dar e posibil sa primesti si raspunsuri gresite... ai grija!

| BlackCityossse a răspuns:

Da ii si e foarte fain sa iti faci temele acolo pana nu primensti ban ca daca da trebuie sa iti faci cont pe alt dispozitiv

| Ion_Gigel_1970 a răspuns:

Da este gratis happy

| FalconX a răspuns:

Da,este gratis. L-am si folosit. E foarte util. Răspunsurile vin foarte repede.

| RALU1810 a răspuns:

Da,este gratis!