| M2ryus a întrebat:

Stiti ceva daca scolile din Bucuresti sunt inchise si Miercuri 8 februarie?

Răspuns Câştigător
| MariaPink9 a răspuns:

Sunt inchise si miercuri.

6 răspunsuri:
| barnylu a răspuns:

Da sunt inchise

| Nutemaiholba a răspuns:

Sunt inchise doar pe 6 si pe 7 februarie

| stfnn a răspuns (pentru Nutemaiholba):

La noi pe 6(luni) a fost o zi normala, am facut toate orele.

| Nutemaiholba a răspuns (pentru MariaPink9):

Infine la noi deocamdata sunt inchise azi nu stim daca si maine

| AndreeutzaBand a răspuns:

Da maine sunt inchise scolile din Bucuresti pentru ca eu am vb cu doamna mea diriginta si a zis ca toate scolile din Bucuresti sunt inchisee :X

| RainOfColors a răspuns:

Sunt inchise si miercuri : http://www.edu.ro/index.php/articles/16465
Sper ca te-am ajutat.