| maria999 a întrebat:

Miercuri in Bucuresti vor fi inchise scolile? Va rog sa nu raspundeti daca nu stiti.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pana la ora asta sigur este ca doar marti nu se face scoala in Bucuresti. Codul portocaliu se sfarseste maine la ora 14, asa ca nu cred ca pentru miercuri vor mai tine scolile inchise. Bucura-te macar pentru ziua de maine!

| wintermee11 a răspuns:

Vremea in zilele acestea va fi imprevizibila, iar capacitatea autoritatilor de ai face fata este practic nula.de accea sfatul meau ar fi sa suni la secretariatul scolii respective si vei afla raspunsul sigur si fara presupuneri.Numai bine! pa.pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,sunt inchise.Nu se face scoala.

Uite aici si sursa :

http://www.libertatea.ro/......78589.html

Si fii atenta... spune: Elevii...se pot bucura DE CEL PUTIN O ZI LIBERA. deci, s-ar putea ca nici miercuri sa nu facem. :x

Fundita? :-*

| maria999 explică (pentru anonim_4396):

Inca nu se stie sigur depinde daca se face sau nu. Daca nu o sa se faca am sa-ti dau fundita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru maria999):

Ok.Te pup dulce.

| Auras95 a răspuns:

Scolile vor fi deschise miercuri, doar marti sunt inchisetongue