| CaptainPanda a întrebat:

Stiti cumva daca si miercuri, joi si vineri sunt inchise scolile? Am auzit ca se porneste iarasi viscolul(

Răspuns Câştigător
| zaratu a răspuns:

Din cate am auzit eu dar nu este oficial este ca saptamna asta sa fie de vacanta iar saptamna viitoare sa ne incheie mediile iar dupa saptamna viitoare sa inceapa sem 2

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine ar fi viscol pana la vacanta de vara.Ce crezi?

| Doηηa a răspuns:

Depinde unde stai, în județul meu(VN) sunt clar închise.

| CaptainPanda explică (pentru Doηηa):

Bucuresti

| Doηηa a răspuns (pentru CaptainPanda):

Mâine da.

| CaptainPanda explică (pentru Doηηa):

De maine stiu.s-a incurcat f mult situatia

| Doηηa a răspuns (pentru CaptainPanda):

Eu nu am auzit nicăieri să se încheie mediile săptămâna viitoare!

| CaptainPanda explică (pentru Doηηa):

Ministerul are de gand sa ne cheme sapt viitoare la scl, iar asta sa fi fost vacanta.nu prea cred pentru ca unii si-au luat bilete sa plece in alte tari.

| ElenaSA a răspuns:

Inca nu s-a anuntat pentru aceste zile. Sa asteptam.