| CinevaCandvaUndevaEu a întrebat:

Bună TPU! Știe cineva unde aș putea să tipăresc o carte în București? Este un cadou, de fapt, pentru o persoană dragă. Am nevoie de un singur exemplar și de preferat să nu cheltuiesc foarte mult. Un centru unde aș putea să tipăresc câteva pagini sau o editură și în același timp să nu cheltuiesc prea mult. Aveți vreo idee? Pentru carte mai am nevoie de ilustrații. big grin Este cineva care se pricepe și este dispus/ă să mă ajute sau există vreo aplicație simplă în care le-aș putea face eu? Orice sfat este bine venit. Mulțumesc anticipat!
P.S. nu mă pricep foarte bine la desen.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tipărirea unui exemplar nu îți face nimeni. Sunt pe Internet programe Print on Demand. Caută acolo.

| Wr3nch a răspuns:

Poti merge undeva unde se fac licente si vezi daca nu iti face acolo. Nu arata ca o carte clasica, dar e mult mai ieftin.