| crisstina1213 a întrebat:

Buna tpu.va rog sa ma ajutati cu ceva:am vazut pe facebook multe postari cum ca :un like=1 leu, un comm=5 lei, un share=10 lei.dar daca da-mi like, comm si share cine da acei bani ii platim noi cand ne vin facutrile de internet sau sponsorul care a postat acele poze si acele anunturi doneaza acei bani? va rog sa imi spuneti dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Nu exista asa ceva. Sunt niște indivizi care fac asta sa se bage în seama.
Excepție fac diverse campanii pentru donații, dar sunt sponsorizate cu multi, multi bani.