| LittleMissCupcake a întrebat:

cum fac ca poza mea de profil de pe Facebook sa nu fie pentru,,public", ci pentru,, only me". Adică doar sa apăra ca am o poza de profil, dar fara sa-i poti da like, comm sau share. Am vazut ca unii au asa.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Editezi confidentialitatea proflilului., Acolo unde poti selecta ce pot vedea altii..filme, carti, poze, poza de profil..etc. Bafta

| Funda3421 a răspuns:

Dai pe profil. Apesi pe poza de profil.Dai pe alea trei puncte si iti apar mai multe obtiuni.Dai mai jos si apesi pe editeaza confidentialitatea
Apoi alegi.
Funda? Plz