| 7Shin7Alexander a întrebat:

Vreau sa ma inscriu in armata. Am 18 ani si 1.7m inaltime pot sa ma inrolez in armata gratuit. Daca da unde pot sa ma duc.
Va dau funda!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la Centrul Militar din judetul tau si acolo obtii toate informatiile de care ai nevoie.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu am mai auzit, stiam ca prin 2007-2008 se mai bagau tinerii dar acum nu sunt sigur, cum zice colegul de mai jos, du-te si verifica la ei

| Prajituraa a răspuns:

Poti sa te duci unde vrei, inaltimea minima era acum 3 ani de 1, 6 m, nu cred ca s-a schimbat. Iti recomand ATM! big grin bafta!