| RebekaRebee a întrebat:

Buna TPU...
Vreau si eu site.ul unde as putea gasi rezultatele de la concursul comper etapa nationala 2016-2017 limba si literatura romana

1 răspuns:
| Peter_Achim_1992 a răspuns:

Elevii si parintii acestora pot accesa rezultatele dintr-un cont de tip "standard". Dupa logare, accesati "Limba si literatura romana" -> "editia curenta" -> "Etapa Nationala" -> "Rezultate elevi". Rezultatele vor aparea numai daca au fost inregistrate de catre mentorul organizator, termenul limita pentru a face acest lucru fiind 11 iunie 2017.

https://www.concursurilecomper.ro/limba-si-literatura-romana