| Anonim2938 a întrebat:

Vreau si eu un film despre adolescenti gen fata il refuza pe baiat ..acesta insistand sa fie cu ea, iar dupa ce baiatul se indragosteste de o alta fata, cea pe care a iubit-o se indragisteste de el. Dau fundita:* sau. daca stiti alte filme de dragoste despre adolescenti:X si sa imi povestiti putin filmul.va rog mult:X:X

Răspuns Câştigător
| AnabelleKr a răspuns:

Nu ai pentru cebig hug Imi pare rau ca nu am reusit sa te ajut cu filmulsad Incearca Greta(2009), nu este tocmai ce vrei tu, dar tot cu 2 indragostiti care trec prin multe ehappy Sper sa iti placalove struck

12 răspunsuri:
| danutza_1678 a răspuns:

Http://www.filmoteca.ro/filme?q=tag:popularitate Incearca aici... Sper ca te-am ajutat paa:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| AnabelleKr a răspuns (pentru andreidu):

Cata nesimtire exista in Romania!

| Dumnezău a răspuns (pentru AnabelleKr):

Si se pare ca unii sunt atat de simandicosi si hipsterasi cu arfe de bun-simt, incat nu pot recunoaste niste sarcasme taioase, benefice pentru zombi stoici, asemeni tie.Suficient de simtit limbajul, domnita?

| Anonim2938 explică (pentru andreidu):

Nu cred ca era nevoie sa te deranjezi...Te simti mai bine acum ca ai postat acel filmulet?

| Anonim2938 explică (pentru Dumnezău):

Nu mai comenta la aceasta intrebare daca raspunsul tau se abate de la subiect. Abtine-tewinking

| Dumnezău a răspuns (pentru Anonim2938):

Copile,n-ai voie sa vorbesti din moment ce cauti astfel de filme,care, FARA EXCEPTIE, sunt risipe de pelicula si de timp ce putea investit in vizionarea unui film cu adevarat bun. Iarasi, sunteti niste pustani simandicosi, plini de arfe.Am dreptul de a-ti spune ca esti praf la filme, pentru ca, uite, numai de-al naibii, la filme si seriale ma pricep al naibii de bine.

| AnabelleKr a răspuns (pentru Dumnezău):

Ea a cerut decat un film cu adolescenti. In schimb, i s-a oferit un altfel de film. Mno, acum ce crezi? Crezi ca m-ai dat pe spate cu limbajul tau? Nu.

| Anonim2938 explică (pentru Dumnezău):

N-am voie sa vorbesc?laughing))esti foarte amuzant.am cerut cumva filme porno? Nu ma intereseaza parerea ta despre astfel de filmewinkingma uit la ceea ce-mi place nu am nevoie de sfaturile tale.Si de ce incerci sa ii iei apararea unui idiot? esti cumva avocat?

| Anonim2938 explică (pentru AnabelleKr):

Mersi mult AnabelleKr:*

| Anonim2938 explică (pentru AnabelleKr):

Mersi

| Merelypink a răspuns:

Ti-as sfatui "The Heirs" e un serial sud-corean, dar e foarte bun despre adolescenti, si sunt sigura ca o sa-ti placa, nu seamana cu American Pie sau ceva de genul asta e complet diferit...