| Olgutza21 a întrebat:

Sunt studenta si caut o gazda in Iasi. Daca cineva stie ceva referitor la asta, va rog mult sa-mi spuneti. Poate cineva cauta o colega de camera/apartament... etc. Merci.

5 răspunsuri:
| smaranditza a răspuns:

Incearca in cartierul tatarasi, pe str. v. lupu 87, etaj 1, fam. drujescu! merita

| Olgutza21 explică:

Merci, o sa incerc.

| simonikiuliana a răspuns:

Ai mai gasit colege de apartament? noi suntem 3 studente si am avea nevoie de a patra...

| ramona7777 a răspuns:

Ai gasit? si eu am nevoie urgent eu sunt la umf...si ma bazasem pe un loc dar s0a ocupat...un raspuns te rog

Răspuns utilizator avertizat