| perceive a întrebat:

va rog sa ma ajutati! am un blog si nu stiu cum sa postez pe alte pagini, categorii pentru ca toate se posteaza pe pagina principala fara ca eu sa vreau! imi spuneti si mie cum? mersi!

2 răspunsuri:
| enam2000 a răspuns:

Depinde pe ce site ai tu blogul. Daca este gazduit de cei de la blogspot uite aici cam tot ce trebuie sa stii despre functiile lui:
http://bloggerajutor.blogspot.com/......le-of.html

...insa daca il ai pe wordspress...nu stiu cauta si tu pe "goagle" ca-i aproape imposibil sa nu gasesti "instructiuni"

| Mc Master a răspuns:

Nu poti posta pe celelalte pagini! ele sunt pagini pentru altceva! reclama, pagina despre mine, schimb de link si multe altele!