| traceurpkvictor a întrebat:

Am un site pe Wordpress si am niste probleme cu el. Am mai multe pagini iar la o pagina am mai multe categorii(sub pagini). Cum procedez ca atunci cand postez pe o sub-pagina sa imi apara pe pagina "parinte" si din pagina parinte sa imi apara si in "Home" (pagina principala). Multum, esc anticipat. VA ROG AJUTATI-MA! DAU FUNDA!

Aici este si site-ul meu sa intelegeti mai multe.(problema este la "Free >Stuff"-"Tutoriale"
http://victorgabriell.wprdpress.com

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mergi la admin control si setezi de acolo categoriile si sub categorii, alegi ce vrei tu

| traceurpkvictor explică (pentru RAY):

Nu la asta ma refeream. Eu ziceam ca atunci cand postez pe o sub-categorie nu imi apare si in pagina principala (cum vreau), imi apare decat in sub-categorie. Si nu stiu cum sa fac!big grin