| MrFunky2 a întrebat:

Buna, vreau sa incep sa fac logouri pentru bani. Vreau sa-mi lasati niste cerinte pentru un logo ca sa-l fac pe gratis si sa-mi spuneti ce parere aveti, daca ma pricep.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cerinte pentru un logo: unicitate, simplicitate, sa fie asociativ cu titularul si sa se poata fi retinut usor.
Incearca sa faci cateva pentru firme, institutii, evenimente etc. si uploadeaza-le pe un site unde sa le putem vede, cu link la desene.

| IHateMath71 a răspuns:

Da-mi Facebook ul tau in privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-mi un logo pentru pagina mea Paul Walker Romania. Cum crezi tu ca e mai creativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-mi un logo pentru compania Metrorex.Nu am nici o condiție, îl faci după bunul plac.Ideea e să îl faci, ceea ce nu te cred în stare.

| MrFunky2 explică (pentru Bula):

Ok o sa fac un logo la o companie numita HQ Fiora, e fictiva, vreau sa-mi dai parerea ta dupa aceea.

Bula
| Bula a răspuns (pentru MrFunky2):

OK