| DoctorHiz0 a întrebat:

As avea nevoie de un logo super in care sa apara numele XLifeRo si sa fie expresiv mai exact sa dea sentimentul de extrem si in acelasi timp de tehnologic si am zis sa apelez la voi findca nu ma pricep sa crez un logo si nu vreau ceva luat de pe siteuri de creat logouri vreau ceva creat cu Adobe illustrator sau ceva de genul etc. Funda mare la cel/cea care creaza un logo care sa-mi placa

1 răspuns:
| DrAgOSi92 a răspuns:

Iti fac eu unul foarte frumos si original, am cunostinte destul de multe in PS, AI, AF, etc. Dar funda ta nu ma incalzeste cu nimic. O sa te coste!