| paul65moza19 a întrebat:

Salut, sunt pasionat de fotografie si photoshop si ma intrebam, cum as putea sa gasesc ceva unde sa fac logouri pe bani, sau poze, la comanda...
Sa nu fie un site greoi, cu cerinte cat caru' si fara concepte noi...
Puteti sa imi spuneti ceva site sau ceva din care sa vina ceva $$?

8 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Https://www.fiverr.com/
Aici pentru orice lucrare primesti 5 dolari. 1 ramane la Fiver.com Lucrez pentru cei de acolo de 2 ani. Iti trebuie un cont Paypal sau Payoneer. (Eu am card Payoneer pentru ca pot lua din orice bancomat din lume direct in moneda respectiva). Iti mai trebuie talent. Logo-urile le vor de regula in grafica vectoriala. Un amanunt! Nu iti fac cont daca ai IP de Romania. Eu mi l-am facut in Italia. Dupa asta nu mai conteaza pe unde esti. Succes!

| paul65moza19 explică (pentru Admunssen):

Ok, dar cum ajung eu in alta tara? multumesc, ma iâuit si it dau PM de restul!

| Admunssen a răspuns (pentru paul65moza19):

Am inteles ca sunt si alte solutii fara sa pleci din tara. Intreaba pe cineva.

| paul65moza19 explică (pentru Admunssen):

Ok, multumesc

| Goonies a răspuns:

Poti sa mai incerci si https://99designs.com/
E foarte ok big grin

| paul65moza19 explică (pentru Goonies):

Multumesc, il incec imediat!

| vicu4 a răspuns:

Freelancer.com - e bun siti-ul, sunt diferiti clienti. sunt multe propuneri. recomand sa incerci aici.

| paul65moza19 explică (pentru vicu4):

Multumesc mult!