| anonim_4396 a întrebat:

As vea sa imi imprim pe un tricou poze cu twilight sau new moon, ori logouri (adica sa fie scris doar numele) sau citate frumoase din toata saga twilight, dar nu stiu cum trebuie sa procedez si nici nu sunt hotarata ce imagine sau logo sau citat sa`mi pun. daca aveti vreo idee va rog mult spuneti-mi! va multumesc mult de tot:X

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca inceci acasa sunt sanse sa distrugi icoul. te sfatuiesc sa mertci intr-un centru specializat.la mall daca ai unul in oras sau la magazinele spicializate.andreea

| mimitza_7330 a răspuns:

Depinde de unde esti... dace esti din sibiu poti sa mergi in promenada si in bucuresti gasesti foarte multe locuri in care poti sa faci asta, mai ales in mall-uri