| Andreeaiosif a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum ajung in Afi Palace Cotroceni. Vreau sa plec cu metroul de la piata sudului dar nu stiu exact cat trebuie sa merg happy Help me! Dau funda! :*

2 răspunsuri:
| kscorpio a răspuns:

Mergi cu metroul pana la politehnica. Adica il iei de la piata sudului pana la unirii, il schimbi pe partea cealalta si mergi pana la politehnica si dupa aia o statie sau doua cu tramvaiul nu mai stiu.

| kscorpio a răspuns:

Mergi cu metroul pana la Piata Unirii, il schimbi pe tronsonul celalalt si mergi pana la Politehnica. De acolo tramvaiul o statie sau doua parca nu mai stiu.