| aRTini a întrebat:

Am o problema. De fiecare data cand incep apeluri pe messenger de pe laptop si nu il folosesc intre timp mi se blocheaza ecranul si nu il mai pot debloca decat dupa ce il inchid. Cum pot rezolva aceasta problema fara sa il inchid?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Indicat ar fi sa raportezi la Facebook toata chestia cat mai explicit posibil. Daca nu, incearca sa margi Setari/Avansate in Chrome si sa resetezi Chromul, daca nu merge iti sugerez sa dezinstalezi Chromul [reseteaza inainte Chromul din nou pentru ca ai sansa sa se salveze setarile noi si chestii si alea alea ] si sa il reinstalezi. Daca nici asa nu merge, incearca sa mai faci un raport la Facebook incluzand si pasii de mai sus.