| ilie1992 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu prietena mea eu sunt de o religie si ea de alta religie. Acum ea a hotarat sa ia botezul pentru ca asa e la religia ei. avem ceva timp timp impreuna o relatie foarte deschisa care a mers bine pana acum. Mai departe poate ma ajutati cu un raspuns. Ea se duce acum mai des la biserica si s-a racit putin fata de mine, eu nu pot sa ma dau pe religia ei pentru ca : 1. ma da mama afara din casa laughing si 2 am si eu personalitatea mea

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Și care e problema? Singura problemă e că amândoi sunteți idioți. Inclusiv mama ta.

| IasMin1 a răspuns:

Eu cred ca ortodoxi si tampiti dar evanhelici nu

| SweetCandies4cake a răspuns:

De ce religie esti tu si de ce religi e ea? Si daca sunteti de religii diferite asta nu inseamna ca nu puteti fi prieteniwinking.

| ilie1992 explică:

Pai suntem eu ortodox ea crestin dupa evanghelie

| ilie1992 explică:

Parerea mea ca esti proasta crescuta si ca mata a gresit cand te-a facut