| NicVal74 a întrebat:

Buna ziua,as dori sa achizitionez salteaua asta, https://www.emag.ro/......MTY7MBM/ce parere aveti va multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Daca accesez linkul imi spune ca nu este disponibil.Da, stiu este eMag si poate salteaua e chiar la eMag Genius,(nu stiu nu o pot vedea) si da, stiiiiuuuuuu, multi oameni spun ca lucrurile de pe eMag sunt de buna calitate dar din proprie experienta, mi-am luat niste chestii prima data din eMag si dupa din niste magazine random si in magazinele normale costa mai putin si au fost si de o alta calitate cu toate ca erau aceiasi marca.Cateodata pe eMag mai iei si teapa(ca sa zic asa).Eu iti recomand sa cauti mai intai salteaua pe alte site-uri si prin magazine, compara pretul si recenziile, compara calitatea si dupa, daca chiar vrei sa iiei de pe eMag, cumpara! Dar sa stii ca UNELE produse sunt de proasta calitate.Repet! Doar UNELE!

| Eisenheim a răspuns:

Eu am optat pentru una fara arcuri,cum spune și colegul,unele sânt bune altele mai puțin. Eu zic să încerci in magazine, acolo o vezi, poți și să te așezi pe ea, îți alegi ce ți-se potrivește happy online primești ce îți oferă vânzătorul, și nu ști exact ce primești happy

| Deea432567 a răspuns:

Salut, dacă vrei să cumperi o saltea ortopedică te sfătuiesc să arunci o privire în google și să citești un articol de genu: https://gotof.ro/cele-mai-bune-saltele-ortopedice/ Astfel vei descoperii mai multe variante și recenzii făcute de oameni care știu să analizeze aceste tipuri de produs. În plus în acele articole vei descoperii și magazine noi pe lângă eMAG unde poate vei avea și prețuri mai bune.

| radu77t2 a răspuns:

Linkul spune ca produsul nu exista, asa ca nu stiu ce sa zic. Noi ne-am mutat recent la casa cu 3 dormitoare, si dupa un research am decis sa iau saltelele de la firma Sleepline, am luat 2 saltele Biogreen Memory si o saltea Trioflex, pot sa zic ca suntem foarte multumiti. Daca te ajuta, asta e linkul https://sleepline.ro/saltele/