| tuguiecaterina a întrebat:

as dori sa stiu si eu cum se dezactiveaza internetul de pe un abonament cosmote,?

2 răspunsuri:
| ganutzu a răspuns:

Nu poti, ai semnat un contract cu un anumit plan tarifar si cu optiunile aferente, abia dupa ce va expira perioada contractuala te poti decide daca te retragi sau daca continui pe abunament si ai obtiunea de a modifica planul tarifar

| nistorpetru98 a răspuns:

Buna pentru a dezactiva internetul de pe abonament suni la 1234 asculti ce spune acel robot si la un moment el v-a spune daca doriti sa vorbiti cu un reprezentant de la relatii cu clientii apasati tasta x si apoi o sa vorbesti cu acel reprezentant ii vei spune ca vrei sa dezactivezi internetul si gata. Daca iti merge, funda! Bafta!